dik lava (dikushin) wrote,
dik lava
dikushin

Новый украинский легкий вертолет

Оригинал взят у stailker в Новый украинский легкий вертолет
Новый украинский легкий вертолет

Новітній легкий евакуаційний вертоліт «Лев-1»,розроблений фахівцями Державного підприємства «Укроборонсервіс», що входить до складу «Укроборонпром», презентували силовим структурам Україні. Демонстрація льотних можливостей гелікоптера відбулась на аеродромі «Чайка» першого жовтня.

Легкий вертоліт ЛЕВ-1 відповідає вимогам норм льотної придатності гвинтокрилих апаратів нормальної категорії АП-27. Нова розробка здатна швидко евакуювати поранених та постраждалих до місця надання спеціалізованої медичної допомоги, оперативна доставити спеціалістів (військових, цивільних) до місця подій, здійснювати патрулювання та пошуково-рятувальні роботи, перевозити до півтони вантажу. Спеціалісти також зазначили, що вертоліт можна оснастити легким озброєнням.

Вертоліт має 3 місця у кабіні та 2 спеціально облаштованих евакуаційних бокси з бортів, виконаний за одногвинтовою схемою з рульовим гвинтом. Базовою платформою «Лева» є вертоліт Bell-47. Новинку оснастили двигуном ГТД-350 (встановлюється на МІ-2) з повним міжремонтним ресурсом.

Для приземлення та зльоту вертольота, завдяки його високій маневреності, невеликим габаритам та малій вазі, не потрібен облаштований майданчик. Ці якості дозволяють йому підняти пораненого чи постраждалого практично з будь якого місця події.Також перевагою є можливість польоту «Лева» на позамежно малих висотах, невисока шумність та незначна площа бокової проекції зменшують вірогідність виявлення та ураження вертольоту противником під час виконання завдань.

«Лев-1» успішно презентував свої льотні можливості представникам Міністерства оборони України, Міністерства внутрішнім справ, Служби безпеки, Національної гвардії України, прикордонникам та іншим.

Державне підприємство «Укроборонсервіс» - один із уповноважених державою спецекспортерів, що забезпечую реалізацію інтересів України у сфері експорту та імпорту продукції та послуг військово-технічного та спеціального призначення.Tags: ВС Украины, УКРАИНА, Украина
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments